מופע קסמים

אם אתם מנהלים קניון, אולם או כל מקום ציבורי אחר, ואתם רוצים לרגש ולהפתיע את קהל הלקוחות שלכם – מופע קסמים של ג'יני הקוסם הוא התשובה המושלמת עבורכם.

מופע קוסם של ג'יני הקוסם זכה באליפות קסמי הבמה לשנת 2009, וכל מי שכבר ראה אותו יעיד, שמדובר במופע מצחיק, מרגש ומלא עוצמה. מדובר במופע מקצועי, מאורגן ומתוכנן היטב, אשר רץ על הבמות כבר שנים בשינויים כאלה ואחרים, ותמיד תמיד מפתיע, מצחיק ומרגש את כלל הצופים.

מה קורה על הבמה?

במהלכו של מופע קסמים מרהיב, ג'יני הקוסם מכניס את הקהל לעולם קסום באמת, שבו הם לא רק צופים במופע קסמים בימתי, אלא גם לוקחים בו חלק פעיל.

מופע של קסם אמיתי

ג'יני הקוסם מתחיל את המופע שלו בהצגה עצמית ובלהטוטים נפלאים. בהמשך האווירה מתחממת עם קסמי אש ועוד שלל קסמים מיוחדים שילדים ומבוגרים אוהבים. בין קסם אחד למשנהו ג'יני עושה סטנד אפ אמיתי, מספר בדיחות ומשגע את הקהל בשלל קסמים שאי אפשר להסביר איך הם מתרחשים. ואז… לקראת סוף המופע – מגיע השיא.

מופע קוסם קסום – ריחוף באוויר

ג'יני הקוסם בוחר את אחד הצופים שנמצא בקהל, וגורם לו, בדרך מסתורית – לרחף אל על. כל זה קורה בלי חוטים ובלי שום הסבר נראה לעין. פשוט – לרחף באוויר. קסם הריחוף הזה משאיר את הקהל בפה פעור, וחותם 45 דקות של אירוע קסום.

והביקורות משבחות

דילוג לתוכן